Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sberbank, CBRE
Zdroj: CBRE
20. decembra 2018 14:29 Projekty od vRealitách.skvRealitach.sk/CBRE

Bývalá centrála Ľudovej banky v Bratislave má nového majiteľa

Nehnuteľnosť na Vysokej ulici v Bratislave má rozlohu 6 000 metrov štvorcových.

Niekdajšia centrála Ľudovej banky, neskôr Sberbank v Bratislave, zmenila majiteľa. Novým vlastníkom nehnuteľnosti v Starom Meste sa stala spoločnosť Proxenta. Informuje o tom realitno-poradenská spoločnosť CBRE, ktorá zastupovala predávajúceho – Prima banku.

Nehnuteľnosť na Vysokej ulici v Bratislave, s rozlohou 6 000 metrov štvorcových, sa stala pre Prima banku, ktorá kúpila Sberbank, nadbytočnou. Budova, ktorá sa nachádza v blízkosti prezidentského paláca disponuje tromi podzemnými podlažiami určenými na parkovanie, prízemím so vstupnou halou a obchodným priestorom a piatimi nadzemnými podlažiami s kancelárskymi priestormi.

„Budovu sa podarilo predať v rekordne krátkom čase a dopyt po nej ukazoval, že ide o lukratívnu nehnuteľnosť v centre mesta,“ prezradil obchodný riaditeľ CBRE Ľubor Procházka.

K niekdajšej centrále Ľudovej banky, ktorá bola postavená v roku 1997, patrí aj vedľajší stavebný pozemok, ktorý slúžil ako vonkajšie parkovisko pre zamestnancov. Cena predaja nehnuteľnosti zostáva neverejná.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame