Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Cresco RE
Nové logo spoločnosti, zdroj: CRESCO REAL ESTATE
15. apríla 2019 14:17 Ostatné od vRealitách.skSITA

Developer Cresco Group mení názov na Cresco Real Estate

Vlani predal vo svojich projektoch 728 nových bytov.

Rezidenčný developer Cresco Group mení názov na Cresco Real Estate. Ako uviedla spoločnosť v tlačovej správe, okrem názvu mení aj logo. Skupina Cresco vlani predala vo svojich projektoch 728 nových bytov. Z nich 95 % tvorili byty v aktuálne najväčšom projekte nového bývania na Slovensku – v bratislavských Slnečniciach. „Záujem ľudí o bývanie v novej štvrti tak medziročne vzrástol takmer o štvrtinu. Každý piaty až šiesty predaný byt v novostavbách v hlavnom meste pripadal na Slnečnice,“ uviedol developer.

„Naším plánom je v tomto roku spustiť predaj ďalších projektov v rámci Slnečníc, predstaviť nové projekty v hlavnom meste a posilniť naše aktivity v Česku. V Prahe na jar spúšťame výstavbu prvej fázy projektu UNIQ Tesla,“ uviedol výkonný riaditeľ developera Ján Krnáč.

Do predaja pôjdu ďalšie byty

Aktuálne je v Slnečniciach vo výstavbe 1 550 bytov. Najbližšie pôjde do predaja etapa C4 v zóne Viladomy s 382 bytmi a etapa A4 v zóne Mesto s 360 bytmi. Vývoj predaja počas tohto roka sa bude podľa riaditeľ predaja Cresco Real Estate Michala Pauera odvíjať od troch faktorov – nárastu cien, ktorý má kontinuálne pokračovať, zníženia dostupnosti financovania bytov a taktiež nízkej ponuky nových bytov na trhu.

Spoločnosť Cresco Real Estate od svojho vzniku v roku 1992 realizovala viaceré projekty v Bratislave. Postupne rozširuje svoje aktivity aj na ďalšie územie Slovenska a do zahraničia. Počas svojej existencie sa developerská spoločnosť podpísala pod investíciami ako III Veže alebo obytná štvrť Slnečnice.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame