Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Trnava Merkury Market
Merkury Market Trnava, zdroj: merkurymarket.sk
18. marca 2019 13:44 Projekty od vRealitách.skSITA

Merkury Market chce v Trnave rozšíriť prevádzku výstavno-predajného centra

Prácu by malo získať 32 nových zamestnancov.

Spoločnosť Merkury Market chce v Trnave rozšíriť prevádzku výstavno-predajného centra. Prácu by tak malo získať 32 nových zamestnancov. Podľa dokumentov zverejnených na stránke enviroportal.sk chce spoločnosť postaviť výstavno-predajnú halu a skladovú halu, vrátane súvisiacej infraštruktúry. Výšku investície nezverejnila.

Dôvodom úprav je záujem zákazníkov

Zastavaná plocha výstavno – predajnej haly má byť vyše 3 700 metrov štvorcových. Rozloha skladovej haly bude zhruba 1 600 metrov štvorcových. V zámere, ktorý už firma predložila na posúdenie vplyvov na životné prostredie (EIA), sa uvádza, že Merkury Market rozširuje svoju prevádzku pre veľký záujem zákazníkov v regióne.

Spoločnosť Merkury Market Slovakia, s.r.o. sa zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie interiérov a predajom stavebných materiálov. Podľa internetovej stránky finstat.sk mala firma v roku 2017 tržby vo výške 183 mil. eur, v tom istom roku dosiahla zisk 19,3 mil. eur.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame