Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Plány, dokumenty
pixabay.com/ilustračné foto
26. februára 2019 13:19 Projekty od vRealitách.skSITA

Miba Steeltec vo Vrábľoch expanduje, pristaví výrobnú halu

Miba Steeltec dodáva oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel.

Strojárska spoločnosť Miba Steeltec, ktorá pôsobí v priemyselnom parku Vráble, plánuje expanziu. K existujúcej hale pristaví novú výrobnú halu, aby vedela reagovať na rastúci dopyt zo strany odberateľov. Počet parkovacích miest sa rozšíri o ďalších 220, celkovo ich bude 355. Ako sa píše v zámere, ktorý predložila spoločnosť v rámci zákona o posudzovaní vplyvov na životné prostredie, predpokladaný termín začatia výstavby je máj 2019, ukončenie výstavby by malo byť v máji 2020.

Budovy budú prepojené do jedného celku

Prístavbu budú tvoriť dva stavebné objekty – výrobná hala a sociálno-prevádzkový úsek, ktoré budú navzájom prepojené s existujúcou výrobnou halou a administratívnou budovou do jedného funkčného celku. Výrobná hala s pôdorysom zhruba 43 krát 140 metrov je navrhovaná ako jednopodlažná hala so sedlovou strechou. Sociálno-prevádzková budova bude mať pôdorys zhruba 43 krát 10 metrov.

Miba Steeltec, s. r. o. dodáva oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel. Vo Vrábľoch pôsobí od roku 2007, začínala s 250 zamestnancami. Dnes tu pracuje približne do 600 ľudí.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame