Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Revitalizácia Mlynských nív, Stanica Nivy
Pohľad na prebiehajúce práce počas revitalizácie areálu autobusovej stanice Mlynské nivy a výstavby projektu Nové Nivy v Bratislave. Bratislava, 20. september 2018. Foto: SITA/Diana Černáková
26. októbra 2018 8:00 OstatnéZaujímavosti od vRealitách.skvRealitach.sk

Novú Stanicu Nivy čaká cez víkend deň otvorených dverí

Pre návštevníkov je pripravený aj nový vstup na stavenisko.

V nedeľu 28. októbra privíta Stanica Nivy záujemcov o prehliadku v rámci dňa otvorených dverí. Stavenisko bude počas jesennej edície tejto akcie k dispozícii verejnosti v čase od 13:00 do 16:00.

Ako ďalej informuje developer HB Reavis, v najväčšej stavebnej jame v strednej Európe sa udialo veľa zmien. Pre návštevníkov je pripravený aj nový vstup na stavenisko, a to cez bránu zo Svätoplukovej ulice.

„Tí najväčší zvedavci si môžu počkať na komentovanú prehliadku, ktorá sa bude konať každú celú hodinu. Pre tých, čo chcú vidieť ďalej, máme pripravené ďalekohľady. Malí aj veľkí si určite prídu na svoje,“ avizuje HB Reavis.

 

 

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame