Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Martin Baláž
Martin Baláž, foto: Prologis
26. februára 2019 15:45 Ostatné od vRealitách.skSITA

Prologis má nového manažéra pre ČR a Slovensko, stal sa ním Martin Baláž

M. Baláž bude vo svojej pozícii zodpovedný za české a slovenské portfólio spoločnosti.

Spoločnosť Prologis v utorok oznámila povýšenie Martina Baláža na pozíciu viceprezidenta a country manažéra spoločnosti pre Českú republiku a Slovensko. Martin Baláž bude vo svojej pozícii zodpovedný za české a slovenské portfólio spoločnosti pozostávajúce aktuálne z 1,6 milióna metrov štvorcových.

Ako ďalej informovala spoločnosť Prologis, M. Baláž bude dohliadať na všetky jej lízingové a stavebné aktivity, rovnako aj na činnosť v oblasti správy nehnuteľností a projektového manažmentu. Povedie investičné projekty spoločnosti a proces prenájmov jej parkov v období, ktoré je pre Prologis z hľadiska smerovania v oboch krajinách zásadné. Preberá zodpovednosť taktiež za vedenie pražskej a bratislavskej kancelárie.

Martin Baláž nastúpil do spoločnosti Prologis v roku 2014 na pozíciu senior manažéra pre leasing a development pre Českú republiku a Slovensko.

Prologis je s aktívnym pôsobením v štyroch krajinách regiónu a prevádzkovým portfóliom s celkovou plochou 4 milióny metrov štvorcových popredným poskytovateľom distribučných nehnuteľností v strednej a východnej Európe.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame