Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vlčie maky, ELITE HOLDING
Vlčie maky - vizualizácie, zdroj: enviroportal.sk
18. februára 2019 14:29 Projekty od vRealitách.skSITA

Spoločnosť Elite Holding chce vybudovať v Ružinove polyfunkčné objekty

Predpokladané celkové náklady stavby sú podľa zámeru asi 16 mil. eur.

Spoločnosť Elite Holding, a.s. chce vybudovať v bratislavskom Ružinove polyfunkčné objekty Vlčie maky a budovy obchodu, nerušivej výroby a služieb pre širšie vrstvy obyvateľstva s vlastným zázemím. Predpokladané celkové náklady stavby sú podľa investičného zámeru asi 16 mil. eur.

Zámer je už predložený na posúdenie vplyvov na životné prostredie (EIA). Predpokladaný termín realizácie výstavby je v rokoch 2020 – 2022.

Pribudnúť by malo viacero objektov

Ide o tri polyfunkčné objekty a deväť objektov služieb, obchodu a výroby, ktoré chcú postaviť na ulici Domové role. Celková úžitková plocha stavby má byť viac ako 14 tisíc metrov štvorcových s tým, že zastavaná plocha bude zhruba 4 tisíc metrov štvorcových.

Spoločnosť Elite Holding mala podľa webovej stránky finstat.sk v roku 2017 tržby vo výške takmer 24 tisíc eur, pričom jej strata bola zhruba 25 tisíc eur. Firma, ktorá vznikla v roku 1997, sa venuje maloobchodným aj veľkoobchodným aktivitám, sprostredkovateľskej činnosti a sprostredkovaniu kúpy a predaja nehnuteľností.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame