Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Prologis Park Žiar
Prologis Park Žiar, zdroj: Prologis
4. marca 2019 13:06 Projekty od vRealitách.skSITA

Spoločnosť Prologis začala výstavbu distribučného centra CBA

Budova v Žiari nad Hronom bude jediným objektom v novom parku Prologis Park Žiar.

Spoločnosť Prologis začala výstavbu ústredného distribučného centra CBA. Ako uviedla v tlačovej správe, ide o budovu na 6-hektárovom pozemku v Žiari nad Hronom.

Bude to jediný objekt v novom parku Prologis Park Žiar. Budova bude vybavená riešeniami navrhnutými tak, aby spĺňala špecifikácie spoločnosti CBA, ktorá prevádzkuje predajne a supermarkety na území celého Slovenska.

Pomôžu aj inteligentné meracie systémy

Nakoľko CBA podniká aj s tovarom podliehajúcim skaze, súčasťou interiéru budú aj chladiace skladovacie priestory. Budova poskytne aj LED osvetlenie a inteligentné meracie systémy umožňujúce dosiahnutie nižšej spotreby energie a zvyšujúce efektivitu prevádzky.

Dokončenie budovy s celkovou plochou 21 tisíc metrov štvorcových je naplánované na štvrtý štvrťrok roku 2019.

Spoločnosť Prologis celosvetovo poskytuje riešenia v oblasti logistických nehnuteľností. V spolupráci s výrobnými a distribučnými firmami zabezpečujú včasné dodanie produktov.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame