Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
R2N business center, Banská Bystrica
R2N business center, zdroj: r2n.sk
17. apríla 2019 15:01 Projekty od vRealitách.skSITA

V Banskej Bystrici vzniká nové R2N business center

Rekonštrukciou bývalej administratívnej budovy leteckých opravovní pribudne v meste 4 000 metrov štvorcových administratívnych priestorov.

V meste pod Urpínom pribudnú priestory pre nových investorov aj pre miestne firmy. Rekonštrukciou osempodlažného objektu v priemyselnej zóne v mestskej časti Radvaň v Banskej Bystrici vznikne komplexné kancelárske centrum.

Ide o prestavbu administratívnej budovy bývalých leteckých opravovní, ktorá bola už niekoľko rokov nevyužívaná. Ako informovala agentúru SITA investorská spoločnosť R2N, s.r.o., investičné náklady sú 3,6 mil. eur a kolaudácia je naplánovaná na júl 2019.

Pribudnú aj parkovacie miesta

Po rekonštrukcii objektu má vzniknúť 4 000 metrov štvorcových administratívnych priestorov, pričom celý interiér ponúka viac ako 6 000 metrov štvorcových. „Na rekonštrukcii sa už pracuje,“ uviedla office manager spoločnosti Lucia Lipoldová.

Inteligentná budova má ponúknuť priestory aj menším spoločnostiam s menším počtom zamestnancov, pričom jej súčasťou bude aj reštaurácia. Dominantou projektu je kongresová sála pre 500 ľudí.

Kapacita parkoviska pri budove je 120 miest s kontrolovaným prejazdom. Časť parkovacích miest má byť vyhradená pre návštevníkov.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame