Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Priemyselná hala, priemysel, sklad
pixabay.com/ilustračné foto
9. apríla 2019 10:57 Projekty od vRealitách.skSITA

V Žarnovici chcú postaviť skladové centrum

Celkové odhadované náklady stavby sú vo výške 700 tisíc eur.

Spoločnosť QUIX plánuje v Žarnovici postaviť budovu pre obchod a služby. Bude slúžiť ako skladové centrum spojené s predajom a administratívou firmy QUIX. Vyplýva to z investičného zámeru, ktorý je predložený na posúdenie vplyvov na životné prostredie (EIA). Celkové odhadované náklady na výstavbu sú vo výške 700 tisíc eur.

Stavbu majú dokončiť koncom budúceho roka

Ide o dvojpodlažnú budovu. „Je rozdelená na dve vzájomne prepojené časti – časť administratívy a predajne a časť skladu, vzájomne tvoriaci jeden celok,“ píše sa v zámere. Firma predpokladá, že v budove bude jednozmenná prevádzka s maximálne 16 pracovníkmi. Stavba sa má začať v máji tohto roka a termín dokončenia je v decembri 2020.

Spoločnosť QUIX, založená v roku 2015, sa zaoberá sprostredkovaním obchodu s rozličným tovarom. Medzi predmet jej činnosti podľa Obchodného registra patria aj nákladná cestná doprava a počítačové služby. Podľa informácií zverejnených na stránke www.finstat.sk boli jej tržby v roku 2018 vo výške 99 tisíc eur. Firma v spomínanom roku dosiahla zisk 72 tisíc eur.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame